Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego - Account Manager Orange

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-04-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    We współpracy z

    TELL Sp. z o.o. to  jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.

    Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako:

    Doradca Klienta Biznesowego/ Account Manager Orange

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania:

    • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach
    • opieka nad obecnymi klientami biznesowymi Orange oraz pozyskiwanie nowych
    • obsługa przekazywanych baz
    • przygotowywanie ofert biznesowych
    • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
    • monitorowanie rynku

    Jeżeli:

    • masz doświadczenie w sprzedaży B2B
    • prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej uruchomienia
    • jesteś osobą przedsiębiorczą, odpowiedzialną i uczciwą
    • stawiasz sobie wysokie cele oraz umiesz planować dzień pracy
    • interesujesz się nowymi technologiami
    • jesteś mobilny

    Oferujemy Ci:

    • współpracę z wiarygodnym partnerem w oparciu o umowę subagencyjną
    • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
    • pomoc finansową na rozwój własnej działalności w początkowym okresie współpracy
    • bazy danych klientów biznesowych
    • wsparcie sprzedażowe oraz techniczne
    • możliwość samodzielnego rozwoju oraz pomoc w budowaniu własnej sieci sprzedaży
    • stały dostęp do szkoleń produktowo – ofertowych
    • elastyczność i swobodę działania

    Średnie wynagrodzenie w naszej sieci sprzedaży B2B przekracza kwotę 6.000 złotych

    Aplikacje wysyłaj za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.