Doradca Klienta Biznesowego - Autoryzowany Doradca Biznesowy

Europhone sp. z o.o.O firmie

  • Konin, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
EUROPHONE sp. z o.o. to największa w Polsce partnerska sieć sprzedaży T-Mobile.

Działamy na rynku telekomunikacyjnym ponad 20 lat. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej OEX, wyspecjalizowanej w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Łączy nas wspólna  pasja  i praca do technologii oraz sprzedaży usług telekomunikacyjnych  i  teleinformatycznych.

 Jeżeli masz doświadczenie jako handlowiec B2B (mile widziane z branży telko) i chcesz do nas dołączyć, zapraszamy do współpracy w roli:

Twoje zadania:

  • realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych poprzez m.in.:
    • sprzedaż zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych
    • pozyskiwanie nowych firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
    • nawiązywanie relacji z klientami z dedykowanej bazy oraz ich bieżąca obsługa
    • rozwijanie swojej wiedzy w zakresie produktów i technologii dostępnych w T- Mobile

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie i samodyscyplina
  • pozytywne nastawienie

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży handlowej (B2B)
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie w systemie prowizyjnym
  • samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • ścieżkę kariery w branży Telko
  • szkolenia produktowe
  • wsparcie doświadczonego „back office”

Zapraszamy!

Gniezno -Aplikuj
Kalisz -Aplikuj
Kępno -Aplikuj
Konin -Aplikuj
Krotoszyn -Aplikuj
Leszno -Aplikuj
Ostrów Wielkopolski -Aplikuj
Poznań -Aplikuj
Rawicz -Aplikuj
Jarocin (pow. jarociński) -Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne