Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Nałęczów, Ostrów Lubelski, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Józefów (pow. biłgorajski), Międzyrzec Podlaski, lubelskie
  • Specjalista
  • 20.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
PDE reprezentuje Grupę Kapitałową Innogy (RWE) jedną z największych firm energetycznych w Europie z 50 mld euro obrotu, obsługującej ponad 6 mln Klientów w Polsce i wytwarzającej więcej prądu niż Polska zużywa. Jesteśmy ekspertami zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i energetycznych. Nasz zespół tworzą osoby ambitne, najlepsze w branży, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic oraz sprawia niesamowitą dumę i frajdę. Do takich osób kierujemy tę ofertę.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO
Region: lubelskie
Numer referencyjny: PDE województwo/Miasto
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł
OPIS STANOWISKA:
  • Doradztwo oraz aktywna sprzedaż dla klientów biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę Klienta na rynku
  • Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie Klientowi więcej i lepiej niż konkurenci
WYMAGANIA:
  • Musisz kochać rywalizację, pragnąć być najlepszym oraz uwielbiać pracę w terenie
  • Chęć zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym - sprzedaż musi być twoim żywiołem
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientam oraz doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy, otwartość, wysoka etyka zawodowa
  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Pracę w prestiżowej firmie, w przyszłościowej branży energetycznej
  • Bardzo wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu, ale mamy warunek:
    Aby dla nas pracować musisz chcieć zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie
  • Transparenty i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych
  • Kompletne szkolenia produktowe i z najnowszych zaawansowanych technik sprzedażowych.
    Jeśli myślisz, że już dużo wiesz o sprzedaży to u nas zobaczysz o ile jeszcze można poprawić swój warsztat
  • Realne wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej, profesjonalnej kadry managerskiej
  • Najbardziej zaawansowane narzędzia pracy w krajowej energetyce
  • Innowacyjne produkty i usługi dla klientów jakich nie posiada konkurencja
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych firmy
  • Wsparcie dedykowanego Call Center w umawianiu spotkań i Back Office w procesowaniu umów
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy
nasze motto:
Dla nas liczy się człowiek!

Jesteś najlepszy w swojej firmie? Chcesz się rozwijać? Chcesz zarabiać więcej? Aplikuj do nas!
Pamiętaj: Jeśli nie chcesz zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie nie aplikuj do nas!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się