Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Białystok, Suwałki, podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 13.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Białystok, Suwałki

    Zadania:

    • aktywna sprzedaż produktów dla mikroprzedsiębiorstw i Klientów indywidualnych oferowanych przez Bank,
    • samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych,
    • obsługa i wsparcie Klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Banku,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

    Szukamy osób:

    • odważnych, niebojących się wyzwań,
    • mających doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta bezpośrednio lub telefonicznie (preferowane doświadczenie w obszarze produktów finansowych lub ubezpieczeniowych),
    • wysoko zmotywowanych, nastawionych na osiąganie celów,
    • otwartych, łatwo nawiązujących kontakt z Klientem,
    • samodzielnych, kreatywnych, z pomysłami na akcje i działania promujące Nest Bank,
    • ceniących połączenie stabilizacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z dużą samodzielnością w zarządzaniu czasem pracy i sposobem realizacji zadań.

    Od nas otrzymasz:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z comiesięcznym stałym wynagrodzeniem, a do tego jasne i klarowne cele indywidualne, dzięki którym możesz osiągać wysokie prowizje,
    • pracę w rozwijającej się instytucji finansowej z ambitnymi planami na kolejne lata,
    • pracę w przyjaznych i komfortowych oddziałach własnych Banku oraz narzędzia potrzebne do pracy (telefon, laptop, możliwość korzystania z samochodu służbowego),
    • szkolenie wstępne i szkolenia podnoszące kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe, z zakresu obsługi klienta),
    • motywujące konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami (np. wyjazdy zagraniczne),
    • wspieramy pasje i zaangażowanie naszych pracowników poprzez inicjatywy realizowane w ramach programu FitNest – autorskiego programu bankowego promującego zdrowy tryb życia i pracy,
    • szereg benefitów: opiekę medyczną już po pierwszym miesiącu pracy, opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, dostęp do kafeterii benefitów.
    bottom