Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Santander Bank Polska

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie ciekawych relacji wewnątrz Banku i z klientami,

  • wspieranie klientów w ich codziennych sukcesach i pomaganie im w bezpieczny sposób rozwijać ich biznes,

  • poznawanie i tworzenie nowych struktur finansowania firm

  • efektywne zarządzanie swoim dniem pracy i zadaniami,

  • uczestniczenie bezpośrednio w procesie kredytowym

Nasze wymagania

  • potrafisz być partnerem w biznesie dla klienta biznesowego

  • posiadasz wiedzę z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw,

  • potrafisz przeprowadzać analizę kredytową i sporządzać aplikacje kredytowe

  • potrafisz i lubisz pozyskiwać nowych klientów firmowych

  • ciekawi Cię różnorodność modeli biznesowych dla firm,

  • umiesz oceniać aspekty ryzyka prowadzenia biznesu,

  • doskonale czujesz się w rozmowie z nowymi partnerami biznesowymi,

  • chciałbyś opiekować się własnym portfelem biznesowym,

  • chcesz rozwijać się razem ze swoimi klientami

To oferujemy

  • możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawności

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników