Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Bytom, Katowice, Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W UPC kreujemy momenty, które wywołują uśmiech, łzy wzruszenia i inspirujemy do działania. Dzięki technologii i infrastrukturze sprawiamy, że życie naszych klientów staje się lepsze.

    Zostań Doradcą Klienta Biznesowego UPC i dołącz do zespołu, który dostarcza nowoczesne i niezawodne rozwiązania firmom i instytucjom w całym kraju.
    Miejsce pracy: Bytom, Katowice, Zabrze

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą
    • wynagrodzenie podstawowe w okresie wdrożenia oraz atrakcyjny system prowizyjny
    • kartę MultiSport, pakiet usług UPC, prywatna opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
    • profesjonalne wdrożenie oraz pakiet szkoleń produktowo - ofertowych
    • niezbędne narzędzia pracy
    • swobodna organizacja pracy oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
    • wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy
    • mile widziana znajomość rynku telekomunikacyjnego
    • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy

    Zadania:

    • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu małych firm
    • sprzedaż usług UPC

    Jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje -  aplikuj

    Bytom - Aplikuj

    Zabrze - Aplikuj

    Katowice - Aplikuj

    Nie zapomnij dołączyć klauzuli o ochronie danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.