Doradca Klienta Biznesowego

  • Bytom, Katowice, Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-04
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-02-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W UPC kreujemy momenty, które wywołują uśmiech, łzy wzruszenia i inspirujemy do działania. Dzięki technologii i infrastrukturze sprawiamy, że życie naszych klientów staje się lepsze.

Zostań Doradcą Klienta Biznesowego UPC i dołącz do zespołu, który dostarcza nowoczesne i niezawodne rozwiązania firmom i instytucjom w całym kraju.
Miejsce pracy: Bytom, Katowice, Zabrze

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą
  • wynagrodzenie podstawowe w okresie wdrożenia oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • kartę MultiSport, pakiet usług UPC, prywatna opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • profesjonalne wdrożenie oraz pakiet szkoleń produktowo - ofertowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • swobodna organizacja pracy oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziana znajomość rynku telekomunikacyjnego
  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu małych firm
  • sprzedaż usług UPC

Jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje -  aplikuj

Bytom - Aplikuj

Zabrze - Aplikuj

Katowice - Aplikuj

Nie zapomnij dołączyć klauzuli o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.