Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Poznań, Piła, Czarnków, Chodzież, Leszno, Konin, Kalisz, Kościan, Środa Wielkopolska, Śrem, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Szamotuły, Oborniki, Międzychód, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-10-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Chodzież, Czarnków, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Konin, Kościan, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Piła, Poznań, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska
    Autoryzowany Partner Orange Polska S.A., poszukuje kandydatów na stanowiska handlowe.

    IDEALNY KANDYDAT TO OSOBA:

    • Mobilna, posiadająca prawo jazdy
    • Zainteresowana nowymi technologiami
    • Lubiąca kontakt z ludźmi i posiadająca „żyłkę handlową” lub doświadczenie w sprzedaży
    • Przedsiębiorcza i potrafiąca samodzielnie zarządzać swoim czasem
    • Posiadająca podstawową znajomość obsługi komputera i popularnych systemów mobilnych

    ZADANIA Doradcy Klienta Biznesowego:

    Sprzedaż produktów i usług marki Orange do klientów biznesowych.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, współpraca z nami to SAME KORZYŚCI!

    • Orange to najszersza oferta usług telekomunikacyjnych na rynku – to gwarancja udanej kariery zawodowej i dobra inwestycja w Twoją przyszłość
    • Wsparcie handlowe - pomożemy Tobie dotrzeć do klientów z Twojego regionu; otoczymy Cię stałą opieką podczas etapu wdrożenia do pracy
    • Motywujące wynagrodzenie bazowe, które otrzymasz za realizację minimalnych celów sprzedażowych
    • Prosty system prowizyjny
    • System bezpłatnych szkoleń - rozwiniesz swoje kompetencje sprzedażowe i wiedzę produktową
    • Bezpłatny dostęp do biura i jego wyposażenia
    • Elastyczność formy współpracy – możesz rozpocząć od umowy zlecenia; działalność gospodarczą założysz gdy wzmocnisz swoje kompetencje i wiedzę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.