Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Chodzież, Gniezno, Gostyń, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Nowy Tomyśl, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów, Jarocin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 20.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
PDE reprezentuje Grupę Kapitałową Innogy (RWE) jedną z największych firm energetycznych w Europie z 50 mld euro obrotu, obsługującej ponad 6 mln Klientów w Polsce i wytwarzającej więcej prądu niż Polska zużywa. Jesteśmy ekspertami zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i energetycznych. Nasz zespół tworzą osoby ambitne, najlepsze w branży, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic oraz sprawia niesamowitą dumę i frajdę. Do takich osób kierujemy tę ofertę.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: PDE województwo/Miasto
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł
OPIS STANOWISKA:
  • Doradztwo oraz aktywna sprzedaż dla klientów biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę Klienta na rynku
  • Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie Klientowi więcej i lepiej niż konkurenci
WYMAGANIA:
  • Musisz kochać rywalizację, pragnąć być najlepszym oraz uwielbiać pracę w terenie
  • Chęć zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym - sprzedaż musi być twoim żywiołem
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientam oraz doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy, otwartość, wysoka etyka zawodowa
  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Pracę w prestiżowej firmie, w przyszłościowej branży energetycznej
  • Bardzo wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu, ale mamy warunek:
    Aby dla nas pracować musisz chcieć zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie
  • Transparenty i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych
  • Kompletne szkolenia produktowe i z najnowszych zaawansowanych technik sprzedażowych.
    Jeśli myślisz, że już dużo wiesz o sprzedaży to u nas zobaczysz o ile jeszcze można poprawić swój warsztat
  • Realne wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej, profesjonalnej kadry managerskiej
  • Najbardziej zaawansowane narzędzia pracy w krajowej energetyce
  • Innowacyjne produkty i usługi dla klientów jakich nie posiada konkurencja
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych firmy
  • Wsparcie dedykowanego Call Center w umawianiu spotkań i Back Office w procesowaniu umów
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy
nasze motto:
Dla nas liczy się człowiek!

Jesteś najlepszy w swojej firmie? Chcesz się rozwijać? Chcesz zarabiać więcej? Aplikuj do nas!
Pamiętaj: Jeśli nie chcesz zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie nie aplikuj do nas!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się