Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego

Your Way Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie optymalizacji dostaw energii elektrycznej oraz gazu
  • aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów ENEA S.A.
  • raportowanie wyników sprzedaży i postępów w negocjacjach z klientem
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • negocjacje warunków umów z klientami
  • raportowanie codziennej aktywności

Nasze wymagania

  • motywacja w działaniu oraz nastawienie na sukces
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • dyspozycyjność, zaangażowanie
  • kreatywne podejście do klienta i dobra organizacja pracy
  • własny samochód, prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B, optymalnie sprzedaż usług)
  • znajomość rynku Energii Elektrycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • najlepszy system wynagrodzeń
  • pracę w stabilnym zespole
  • samochód służbowy po okresie próbnym
  • telefon służbowy
  • pełne szkolenie z zakresu produktu i technik sprzedaży, dodatkowe szkolenia rozwijające umiejętności
  • pełne wsparcie sprzedaży z ramienia Partnera oraz ENEA S.A.
  • budowanie własnego portfela klientów - wyłączność obsługiwanych klientów
  • leady potencjalnych i obecnych klientów ENEA S.A.
  • umawianie spotkań oraz przygotowywanie i weryfikacja dokumentów
  • konkursy sprzedażowe organizowane przez ENEA S.A. oraz Partnera
  • jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego
  • elastyczną i przejrzystą formę współpracy w oparciu o umowę zlecenie / umowę agencyjną
  • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, adres e-mail, ...)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Your Way Sp. z o.o.

Jako bezpośredni partner ENEA S.A, powiększamy zespół doradców biznesowych, którzy będą pozyskiwali klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oferując im GWARANCJĘ STAŁEJ CENY Energii Elektrycznej.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży energetycznej, cieszymy się zaufaniem klientów, którym również doradzamy jak mogą zaoszczędzić na kosztach dystrybucji energii elektrycznej.

Doradca Klienta Biznesowego, Częstochowa