Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Biznesowego

TELESTRADA S.A.O firmie

3 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Telestrada S.A. jest nowoczesną firmą telekomunikacyjną działającą na terenie całej Polski od 2003 roku.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż usług i rozwiązań telekomunikacyjnych dla Klientów Biznesowych
  • Zarządzanie i rozwój portfela Klientów
  • Obsługa Klientów Biznesowych
  • Przygotowanie ofert, prezentacje i negocjacje warunków umowy
  • Opracowanie najlepszych rozwiązań dla Klientów i firmy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientem Biznesowym
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i pomysłowość
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę agencyjną - wybór należy do Ciebie
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Niezależność, szybkie decyzje i zaufanie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Benefity

Ogłoszenie archiwalne