Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta biznesowego ds. efektywności energetycznej

LERTAO firmie

3 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i efektywną obsługę klientów z sektora biznesu i gospodarstw rolnych,
  • doradztwo i sprzedaż produktów z portfolio Lerta, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji fotowoltaicznych, usług DSR oraz PPA,
  • przygotowywanie ofert i kalkulacji oraz na finansowanie inwestycji,
  • negocjowanie warunków i zawieranie umów z Klientami,
  • wykonywanie audytu przed realizacją inwestycji oraz oszacowanie potencjalnych korzyści dla klienta,
  • raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów lub usług dla klientów B2B,
  • doświadczenie w branży OZE a szczególnie w sprzedaży instalacji PV lub efektywności energetycznej (sprzedaż energii i rozwiązań okołoenergetycznych, audycie energetycznym),
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe poparte wynikami,
  • ambicja i determinacja w działaniu,
  • motywacja do bezpośredniej pracy z klientem i gotowość do rozwoju sprzedaży,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów – gdy pojawia się problem to szukasz nie wymówek, tylko rozwiązania,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i celów oraz osiąganie wysokich wyników sprzedażowych,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w dniach i godzinach roboczych,
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze sprzedażowej,
  • przejrzysty system prowizyjny,
  • niezbędne narzędzia do pracy: auto służbowe, karta paliwowa, telefon, laptop,
  • pełne wsparcie na każdym etapie realizacji sprzedaży,
  • bezpłatne szkolenia z zakresu nowych technologii,
  • bezpośredni kontakt do ekspertów tworzących nasze rozwiązania,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,
  • formę zatrudnienia: umowa B2B.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą energetyczną, działającą w Polsce i na rynkach europejskich. Wirtualna Elektrownia Lerta znalazła się w TOP 5 światowych rozwiązań energetycznych, a firma została uznana przez ekspertów z Doliny Krzemowej za jedną z 30 najlepszych firm technologicznych na świecie w sektorze energetycznym. Swoim doświadczeniem i kapitałem wspiera nas Photon Energy, globalny gracz na rynku fotowoltaiki.

Zaprojektowaliśmy biznesowe instalacje fotowoltaiczne charakteryzujące się niezawodnością oraz bezpieczeństwem, z możliwością ich całkowitego sfinansowania środkami zewnętrznymi. Jako jedyni w Polsce dajemy możliwość zarabiania na produkowanym prądzie. Podłączenie do Wirtualnej Elektrowni Lerta zapewnia optymalne zarządzanie energią z instalacji oraz opcję odkupu nadwyżek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić korzyści porównywalne z tymi, które daje status prosumenta.

Dodatkowo, jako trzeci co do wielkości agregator w Polsce, oferujemy dostęp do koncesjonowanych rynków mocy i energii, a co za tym idzie możliwości zarabiania w programie DSR, czy kontraktowania energii w ramach umów PPA.

Wirtualna elektrownia to inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych.

Twoimi Klientami będę przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolne - nasza firma jest już przygotowana na zmieniające się w 2022 roku warunki rynkowe we współpracy z klientami komercyjnymi.

Poznaj etapy rekrutacji:

Etap 1

Selekcja aplikacji i kontakt telefoniczny z rekruterem.

Sprawdzimy Twoją aplikację w celu ustalenia czy jest zgodna z naszymi potrzebami rekrutacyjnymi. Jeśli Twoja aplikacja spełni nasze kluczowe wymagania rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie w jak najkrótszym czasie, aby doprecyzować informacje zawarte w CV.

Etap 2

Spotkanie z rekruterem.

W przypadku, gdy pozytywnie przeszedłeś/aś poprzedni etap od razu zaprosimy Cię na spotkanie online. Ważne jest dla nas to, abyśmy się wzajemnie poznali, opowiemy Ci o naszej firmie i przedstawimy warunki współpracy. Na tym etapie zapytamy Cię o szczegóły dotyczące Twojego doświadczenia zawodowego oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Etap 3

Spotkanie z Managerem działu.

W przypadku, gdy pozytywnie przeszedłeś/aś poprzedni etap w terminie do 5 dni roboczych zaprosimy Cię na spotkanie z Managerem, odbędzie się ono online. Ważne jest dla nas to, abyś mógł dobrze poznać przełożonego, z którym będziesz współpracował oraz dopytać o szczegóły dotyczące pracy na tym stanowisku.

Etap 4

Decyzja.

To już ostatni etap - otrzymasz od nas informację zwrotną o wyniku rekrutacji.

Trzymamy kciuki!

Doradca Klienta biznesowego ds. efektywności energetycznej, Kraków