Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego ds. Fotowoltaiki

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie fotowoltaiki (segment biznesowy/indywidualny)
  • Aktywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznej
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, telefon, iPad) oraz materiały reklamowe
  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia produktowe
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
  • Możliwość wynajęcia samochodu na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Doradca Klienta Biznesowego ds. Fotowoltaiki, Bydgoszcz