Klauzula informacyjna 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lerta SA z siedzibą w Poznaniu (61-623) przy ul. Wilczak 49 2) Kontakt z Lerta SA jest możliwy poprzez adres e-mail [email protected] lub pisemnie na www.lerta.energy 3) Administrator pozyskał następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania, numer telefonu, informacje o doświadczeniu zawodowym, informacje o wykształceniu i zainteresowaniach. Dane zostały pozyskane od Pracuj.pl. 4) Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta biznesowego ds. fotowoltaiki

LERTA

3 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bytom, Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze

  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 03 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i efektywna obsługa klientów z sektora biznesu i gospodarstw rolnych

  • efektywne doradztwo i sprzedaż instalacji fotowoltaicznych opartych o Wirtualną Elektrownię Lerta

  • przygotowywanie ofert i kalkulacji na instalacje PV oraz na finansowanie inwestycji

  • negocjowanie warunków i zawieranie umów z Klientami

  • wykonywanie audytu przed realizacją inwestycji oraz oszacowanie potencjalnych korzyści dla klienta

  • raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • ambicja i determinacja w działaniu

  • motywacja do bezpośredniej pracy z klientem i gotowość do rozwoju sprzedaży

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla klientów B2B

  • doświadczenie w branży OZE będzie Twoim dodatkowym atutem

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe poparte wynikami

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów – gdy pojawia się problem to szukasz nie wymówek, tylko rozwiązania

  • ukierunkowanie na realizację zadań i celów oraz osiąganie wysokich wyników

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera (excel, word, CRM, Internet)

  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w dniach i godzinach roboczych

  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • motywacyjny system podnoszenia swoich kompetencji i awansu wewnętrznego

  • formę zatrudnienia B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze sprzedażowej

  • niezbędne narzędzia do pracy: auto służbowe, karta paliwowa, telefon, laptop

  • pełne wsparcie na każdym etapie realizacji sprzedaży

  • bezpłatne szkolenia z zakresu nowych technologii

  • bezpośredni kontakt do ekspertów tworzących nasze rozwiązania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

LERTA

Lerta to dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska firma, w DNA której jest szukanie efektywności ekonomicznej i energetycznej. Od 6 lat zapewniamy firmom najwyższej klasy produkty i usługi energetyczne oparte na Wirtualnej Elektrowni między innymi instalacje fotowoltaiczne.

Mamy w Polsce boom na fotowoltaikę a zatem będziesz sprzedawał produkty i usługi, na które jest popyt. Twoimi Klientami będę przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolne. Lerta jest już przygotowana na zmieniające się w 2022 roku warunki rynkowe we współpracy z klientami komercyjnymi.

To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. Wirtualna elektrownia to inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych.

Lerta znalazła się w TOP 5 światowych rozwiązań energetycznych, a firma została uznana przez ekspertów z Doliny Krzemowej za jedną z 30 najlepszych firm technologicznych na świecie w sektorze energetycznym. Swoim doświadczeniem i kapitałem wspiera nas Photon Energy, globalny gracz na rynku fotowoltaiki.

Przewiń do profilu firmy