Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego ds. Fotowoltaiki

SolarSpot Sp. z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne pozyskiwanie klientów biznesowych z sektora SOHO / SME na instalacje fotowoltaiczne

  • doradztwo dla klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii

  • negocjowanie warunków umowy oraz koordynacja formalności z tym związanych

  • współpraca z działami projektów, instalacji i administracji w zakresie prawidłowej realizacji umowy dla klienta

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • budowanie nowej bazy klientów

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów metodami aktywnymi oraz sprzedaży bezpośredniej do klienta biznesowego

  • zdobyłeś doświadczenie w branżach nowych technologii lub technicznych (np. oprogramowanie i rozwiązania IT, projekty, automatyka)

  • wiesz, na czym polega sprzedaż projektowa oraz doradcza

  • posiadasz własną bazę firm z segmentu SOHO / SME

  • w umiejętny sposób docierasz do sedna potrzeb klientów

  • masz doświadczenie w pracy z gotowymi bazami klientów oraz wiesz, jak efektywnie je wykorzystywać

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu odnawialnych źródeł energii

  • wiesz, jak finalizować umowy oraz pracować z klientami niezdecydowanymi

  • skutecznie umawiasz spotkania handlowe a kiedy trzeba potrafisz dotrzeć do klienta bez wcześniejszego umówienia się

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie - nasi najlepsi doradcy zarabiają 15.000 – 20.000 złotych miesięcznie

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód i karta floty) – nie musisz się zastanawiać, czym dojedziesz do klienta

  • szkolenia wstępne oraz cykliczne – dbamy, abyś był wyposażony w niezbędną wiedzę i dobre argumenty sprzedażowe

  • dowolną formę współpracy (kontrakt B2B lub umowa zlecenia) – sam wybierasz, co wolisz

  • solidny suport w postaci zespołu pre-sales, projektowego, administracji i instalacji – w każdej chwili możesz liczyć na ich pomoc

  • elastyczne godziny pracy – Ty decydujesz, kiedy docierasz do swoich klientów

  • mocną i rozpoznawalną na rynku markę doradcy OZE - stawiamy na doradztwo i kompleksowe wsparcie klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i instalacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

I etap - Wywiad wstępny (online)

2

II etap - Spotkanie z Managerem i HR (w siedzibie firmy)

SolarSpot – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy