Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

Polenergia FotowoltaikaO firmie

5 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Opole, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Prudnik
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Działania sprzedażowe w największej organizacji instalującej PV w Polsce
  • Aktywne poszukiwanie klientów i budowanie z nimi relacji długoterminowej
  • Doradztwo w zakresie energetyki
  • Sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu, unikatowego na rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • Motywacja skorelowana z wynagrodzeniem
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiesz, że jesteś osobą nieprzeciętną, która jest w stanie zasilić najbardziej skuteczny i profesjonalny dział sprzedaży w branży energii w Polsce

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system prowizyjny (brak sufitu wynagrodzeń)
  • Auto służbowe z kartą paliwową, telefon, iPad oraz materiały marketingowe
  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży
  • Fantastyczny produkt, którego klienci potrzebują
  • Praca w najbardziej “gorącej” branży, w stabilnej organizacji, będącej absolutnym liderem rynku
  • Nagrody finansowe i rzeczowe dla najlepszych
  • Autorskie szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów
  • Fantastyczny zespół, niepowtarzalna energia i mądre zarządzanie ludźmi
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
  • Multisport, MultiLife, opieka medyczna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • iPad
  • e-learning
  • konkursy firmowe

Polenergia Fotowoltaika

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE, Opole