Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

PROSTER Sp. z o.o

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 8 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów z sektora MŚP

  • Doradztwo w zakresie fotowoltaiki oraz dobór najlepszych rozwiązań dla klienta biznesowego

  • Przygotowywanie ofert oraz aktywna sprzedaż

  • Podejmowanie działań zmierzających do rozwoju firmy.

  • Raportowanie procesu sprzedaży przy użyciu CRM

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Realizowanie wyznaczonych celów.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży OZE

  • Umiejętność skutecznych negocjacji

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Gotowość do pracy na terenie całego swojego województwa oraz do wyjazdów zagranicznych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Długofalową współpracę z możliwością rozwoju i awansu

  • Wysokie wynagrodzenie: podstawa + prowizja + kwartalne premie

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz samochód i karta paliwowa