Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Elbląg, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-01-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rozwijaj karierę pod naszymi skrzydłami!
Szukamy teraz pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • wspieranie  klientów  w wyborze najlepszych produktów i usług ,
  • doradztwo w zakresie produktów bankowych  oraz badanie potrzeb klientów ,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku,
  • kompleksowa obsługa  klientów banku zgodnie  z wewnętrznymi  standardami jakości,
  • realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych;
Oczekujemy:
  • doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta biznesowego w sektorze bankowym,
  • bardzo dobra znajomość produktów  bankowych ,
  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów – preferowane kierunki: ekonomia, finanse,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu,
  • wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B;
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej z zagranicznym kapitałem,
  • narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NEST BANK S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewska 39A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."
Nest Bank jest nazwą handlową FM Bank PBP Spółka Akcyjna.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się