Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Biznesowego - Fotowoltaika

SolarSpot Sp. z o.o.O firmie

3 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klientów biznesowych z sektora MŚP

  • profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii po kierunkowym szkoleniu

  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne

  • negocjowanie warunków umowy

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów B2B

  • umiejętne wykorzystanie gotowych baz klientów

  • posiadanie własnej bazy klientów B2B będzie dodatkowym atutem

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • determinacja do osiągania zamierzonych celów

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (Najlepszy system premiowy w branży. Nasi najlepsi doradcy zarabiają 15 – 20 tys. złotych miesięcznie)

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon; opcjonalnie samochód i karta floty)

  • szkolenia wstępne oraz cykliczne

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • współpraca z kreatywnym i doświadczonym zespołem

  • możliwość szybkiego awansu

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów mających wpływ na rozwój firmy

  • liczne konkursy sprzedażowe (vouchery wakacyjne, bony sodexo, bony przedpłacone)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

SolarSpot Sp. z o.o.

SolarSpot – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy