Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
UPC Polska

Doradca Klienta Biznesowego

UPC PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna 7 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług UPC oraz pozyskiwanie nowych klientów biznesowych z segmentu małych firm (SOHO),

  • Budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z klientami,

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy,

  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań i ich efektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej / aktywnej / D2D,

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych i związanych z obsługą klienta biznesowego,

  • Znajomość branży technologicznej / telekomunikacyjnej (dodatkowy atut),

  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klienta oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi,

  • Samodzielnie działanie, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie współpracy B2B,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy (SIM, telefon, pool car, systemy motywacyjne),

  • Pakiet benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy,

  • Wpływ na procesy i procedury sprzedażowe w segmencie SOHO,

  • Wdrożenie do pracy i opiekę doświadczonego pracownika,

  • Pro-pracownicze nastawienie organizacji oraz szeroki pakiet szkoleń rozwojowych,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje