Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego

Kancelaria Prawna Inkaso WEC SAO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla kancelarii na usługi związane z obsługą wierzytelności
  • Kompletowanie dokumentów, analiza i przygotowanie ofert.
  • Inicjowanie aktywnych działań promocyjnych na lokalnych rynkach;
  • Analiza potrzeb klientów i współdziałanie w tworzeniu produktów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży finansowej lub prawnej. Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w odszkodowaniach;
  • Znajomość organizacji i technik sprzedaży;
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z Klientem;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;
  • Znajomość lokalnego rynku;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych;
  • Możliwość bezpłatnego uczestniczenia w lokalnych wydarzeniach sportowych;
  • Benefity pozapłacowe - karta sportowa; opieka medyczna.
  • Wsparcie oraz przyjazną atmosferę w biurze.
  • Narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód z możliwością użytkowania w celach prywatnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • bilety na wydarzenia sportowe

Kancelaria Prawna Inkaso WEC SA

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. to wiodąca w kraju spółka specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań prawnych i finansowych w obszarze zarządzania wierzytelnościami, obsłudze prawnej biznesu i odszkodowań. Tworzymy zespół ekspertów z dziedziny prawna i finansów. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie rozwoju kapitału ludzkiego. Dzięki ciężkiej i efektywnej pracy zostaliśmy zakwalifikowani m.in. do prestiżowych "Diamentów Forbesa" oraz "Gepardów Biznesu" – rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Doradca Klienta Biznesowego, Gdańsk