Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Głogów, Lubin, Legnica, Zgorzelec, Wałbrzych, Jelenia Góra, Świdnica, Kłodzko, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KIM JESTEŚMY?

    ENERGOGAS zajmujemy się sprzedażą energii i gazu ziemnego dla firm i klientów indywidualnych. Stajemy się zauważalną marką na rynku energetycznym, proponując naszym Klientom korzystne ceny i atrakcyjne produkty.

    Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej UNIMOT S.A, dynamicznie rozwijającej się multienergetycznej grupy spółek, które prowadzą działalność w zakresie obrotu: olejem napędowym, gazem ziemnym, gazem LPG, energią elektryczną oraz biopaliwami.

    Grupa UNIMOT S.A. znajduje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze paliw, ma największe kompetencje na rynku, z roku na rok podwaja swoje przychody. 25-letnie doświadczenie spółki zaowocowało tegorocznym debiutem na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

    CO NAPĘDZA NASZ SUKCES ?

    Nasz rozwój zawdzięczamy zaangażowaniu Pracowników ze wszystkich Działów w strukturze spółki.
    Za naszym sukcesem stoją nasi Sprzedawcy, pracę których doceniamy  i odpowiednio wynagradzamy. Stosujemy jasne zasady gry i przestrzegamy „fair play” – działamy transparentnie.

    Jeśli masz apetyt na wysokie zarobki, potrafisz skutecznie przekonać do siebie ludzi
    - wejdź do gry, sprawdź czy widzisz dla siebie miejsce w naszym ENERGOTEAM :)

    KOGO SZUKAMY:

    Miejsce pracy: Głogów, Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Zgorzelec, Świdnica

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych, poprzez:
    • nawiązywanie kontaktów z klientami w rekomendowanej ilości, gwarantującej skuteczność Twoich działań
    • odbywanie spotkań z Klientami w Twoim regionie
    • przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami na energię lub gaz ziemny
    • rozliczanie podpisanych umów z Działem Weryfikacji Umów
    • dbanie o długofalowe relacje z Klientami ze swojej bazy
    • obsługiwanie zapytań przychodzących od Klientów z Twojego regionu

    Stawiamy jasno określone cele, których realizowanie przekłada się na wspólny sukces.

    Sprawdź, które z umiejętności posiadasz?

    • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
    • znasz lokalny rynek
    • łatwo nawiązujesz nowe kontakty z ludźmi
    • masz prawo jazdy kat. B oraz jesteś gotowy do odbywania częstych spotkań z Klientami w Twoim regionie
    • stosujesz zasadę fair-play w relacjach z Klientami
    • potrafisz dobrze organizować własną pracę i jesteś w nią zaangażowany

    Nasi Doradcy są ambasadorami naszej marki i dlatego ważna jest Twoja osobowość oraz jak odbierają Cię ludzie.

    Dlaczego warto sprzedawać w naszym zespole?

    • posiadamy multienergetyczną ofertę – z nami możesz sprzedawać energię, gaz ziemny i gaz lpg
    • oferta wysokiej jakości – brak prognoz i przyjazne zapisy umowy dla naszych Klientów
    • konkurencyjne ceny – korzystne cenniki produktowe i wysokie marże
    • wsparcie merytoryczne – organizujemy szkolenia pogłębiające znajomość rynku oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • wsparcie marketingowe – prowadzimy dedykowane kampanie internetowe dla Doradców w regionach, dzielimy się bazami danych firm oraz wspieramy materiałami na każdym etapie kontaktów z Klientami
    • otoczenie biznesowe – jesteśmy stabilną firmą, działającą w ramach Grupy Kapitałowej Unimot S.A., notowanej na New Connect
    • energetyczna atmosfera pracy – gwarantujemy bardzo pozytywną atmosferę pracy i zgrany zespół

    Jak wynagradzamy za pracę?

    • oferujemy możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę /umowa zlecenie / umowa agencyjna
    • gwarantujemy podstawę + wysokie prowizje od sprzedaży
    • awansem - funkcjonująca ścieżka kariery w Dziale Sprzedaży umożliwia go każdej osobie, która wykazuje się skutecznością sprzedażową (naszą ścieżkę kariery zaprezentujemy Ci na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym)
    • udostępniamy pakiet MultiSport
    • premiujemy dobre wyniki atrakcyjnymi nagrodami w konkursach sprzedażowych

    W ENERGOGAS Kierownicy Regionów wyłaniają się z Doradców Klienta Biznesowego, zawdzięczając to skutecznemu działaniu.

    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego teamu
     prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.