Ta oferta pracy jest nieaktualna od 593 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rozwijaj karierę pod naszymi skrzydłami!
    Szukamy teraz pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

    Zakres obowiązków:
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
    • wspieranie  klientów  w wyborze najlepszych produktów i usług,
    • doradztwo w zakresie produktów bankowych  oraz badanie potrzeb klientów,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku,
    • kompleksowa obsługa  klientów banku zgodnie  z wewnętrznymi standardami jakości,
    • realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych.
    Oczekujemy:
    • doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta biznesowego w sektorze bankowym,
    • bardzo dobra znajomość produktów  bankowych,
    • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów – preferowane kierunki: ekonomia, finanse,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
    • pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu,
    • wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
    • samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjny system prowizyjny,
    • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej z zagranicznym kapitałem,
    • narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań,
    • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,
    • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NEST BANK S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewska 39A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."
    Nest Bank jest nazwą handlową FM Bank PBP Spółka Akcyjna.