Doradca klienta biznesowego i indywidualnego

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 04.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma będąca w czołówce na rynku w swojej branży, ze względu na rozwój struktur wewnętrznych, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski

    Zadania na tym stanowisku:

    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja założonych planów
    • Obsługa posprzedażowa
    • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średniego
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Podstawowej znajomości pakietu MS Office
    • Dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
    • Samodzielności oraz samodyscypliny

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Pracę pod szyldem rozpoznawalnej marki
    • Samodzielne stanowisko
    • Pakiet szkoleń oraz opiekę trenerów i praktyków sprzedaży
    • Możliwość awansu i rozwoju