Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego - Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Kaizen Fleet sp. z o.o. sp. k. powstała w 2015 r. Jesteśmy silnie powiązana z firmą Dobrygowski sp. z o.o., która jest autoryzowanym dealerem i przedstawicielem Toyoty na Dolnym Śląsku. Na rynku samochodowym istniejemy od 1979 roku. Jesteśmy dobrze rozwijającą się firmą stawiającą na ludzi aktywnych i chętnych do dalszego rozwoju.

W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy w Warszawie na stanowisku:

Doradca Klienta Biznesowego / Key Account Manager

Sprzedaż usług wynajmu średnioterminowego i długoterminowego

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w rejonie województwa
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów Kaizen Fleet Sp. z o.o. Sp. k.
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji
  • Realizacja procesu finansowania i wydania pojazdów

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letne doświadczenie w obszarze sprzedaży potwierdzone wynikami (doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane)
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się