Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 12.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Działamy w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydatów do placówek partnerskich Alior Banku w każdej z lokalizacji na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice
    Region: świętokrzyskie

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu mikroprzedsiębiorstw (do 8 mln zł obrotu rocznego)
    • sprzedaż produktów i usług dedykowanych mikroprzedsiębiorstwom
    • dbałość o realizację bieżących potrzeb klientów oraz dobór oczekiwanego produktu
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • realizacja założonych planów sprzedażowych
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

    Oczekiwania:

    • minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta z segmentu mikroprzedsiębiorstw (do 8 mln zł obrotu rocznego)
    • bardzo dobra znajomość produktów bankowych dedykowanych mikroprzedsiębiorstwom i znajomość lokalnej konkurencji
    • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw, w tym rozliczających się w formie KPIR oraz pełnej księgowości
    • umiejętność budowania długofalowych relacji
    • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • szkolenia wstępne organizowane przez Bank
    • intensywny rozwój zawodowy
    • atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży

    W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „DKB (miejscowość)".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."