Doradca klienta biznesowego

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę
    o pracę
     Konkursy sprzedażowe Jasną
    ścieżkę kariery

    Przejrzysty system wynagradzania Kartę
    sportową
     Dofinansowanie do świąt
    i wypoczynku
    miejsce pracy: Kraków, nr referencyjny: RKM/037/0719

    Twoje zadania:

    • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm oraz klientów indywidualnych
    • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

    Potrzebne Ci będzie:

    • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm oraz klientów indywidualnych
    • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
    • pożądane doświadczenie w zakresie zarządzania portfelem klientów (cross-sell)
    • mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych)
    • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (formy prowadzenia działalności, formy opodatkowania, sprawozdawczości)
    • wiedza o lokalnym rynku i konkurencji
    • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi, nawiązywania i utrzymywania relacji
    • umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na cel i rezultat, inicjatywa i dynamizm w działaniu, samodzielność, systematyczność
    Zobacz co nas cieszy w pracy:
    Przekonaj się jakie będą Twoje powody
    do radości!

    mBank ostrzega:
    Inspirujemy każdego dnia!