Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Biznesowego

Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.

  • Legionowo, Ostrołęka, Otwock, Piaseczno, Płock, Pruszków, Radom, Siedlce, Warszawa, Biała Góra (pow. białobrzeski)

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż do Klientów biznesowych w swoim regionie

  • Budowanie portfolio klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych

  • Realizowanie planów oraz założeń przyjętej polityki sprzedażowej dla Klientów

  • Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych

  • Negocjowanie kluczowych elementów umów sprzedażowych

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych

  • Dbanie o wizerunek firmy i stałe poszerzanie wiedzy branżowej

  • Uczestnictwo w rozwojowych projektach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Min. średnie wykształcenie

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami biznesowymi

  • Świetną organizację pracy i planowania zadań

  • Zaraźliwą energię i skuteczność w działaniu

  • Pasję, którą jesteś w stanie zarazić każdego

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji ze skandynawskimi standardami

  • Najwyższe prowizje w branży - bez górnego limitu

  • Konkurencyjne, innowacyjne produkty

  • Najlepsze szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Kompleksowy program wdrożeniowy wspierający pierwsze miesiące Twojej pracy

  • Realny rozwój i możliwość realizacji Twoich ambicji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • ipad

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz osiągnąć sukces finansowy i rozwinąć karierę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty – zapraszamy do naszego zespołu!

Dołącz do teamu najlepszych specjalistów w branży!