Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta biznesowego

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    8-OBD-BC-0115
    Miejsce pracy: Łódź

    Główne zadania:

    • aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu firm do 10 mln zł (również firmy na pełnej księgowości)
    • doradztwo i kompleksowa obsługa mikrofirm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
    • realizacja planów sprzedażowych w zakresie koordynowanej linii produktowej
    • przyjmowanie dokumentów niezbędnych do założenia rachunku lub zaciągnięcia kredytu
    • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
    • zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klienta
    • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji

    Oczekujemy:

    • ugruntowanego doświadczenia w zakresie pozyskiwania i obsługi Klientów Firmowych oraz znajomości produktów bankowych skierowanych do tego segmentu - warunek konieczny
    • wykształcenia wyższego w obszarze bankowości i finansów lub kierunków pokrewnych
    • umiejętności weryfikacji i oceny dokumentacji finansowej firmy (również firmy na pełnej księgowości)
    • znajomości zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej
    • znajomości lokalnego rynku biznesowego
    • bardzo dobrej umiejętności obsługi MS Office i internetu
    • umiejętności identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu / usługi
    • zaangażowania i zorientowania na cel
    • inicjatywy i samodzielności w działaniu

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
    • bogaty pakiet socjalny oraz prywatna opieka zdrowotna
    • przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem idei work-life balance

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl

    bottom