Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKCENTA CZ a.s.

    Akcenta, instytucja płatnicza dostarczająca unikatowych rozwiązań w zakresie obsługi transakcji
    walutowych, poszukuje współpracowników do sieci sprzedaży na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych
    • profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi transakcji walutowych
    • budowanie własnego portfela klientów
    • realizacja zadań zgodnych ze strategią sprzedaży firmy
    • bieżąca obsługa klientów

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
    • inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów
    • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
    • umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami, samodzielność i skuteczność w działaniu
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • prowadzenie działalności gospodarczej

    Oferujemy:

    • umowę przedstawicielstwa (działalność gospodarcza)
    • szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne
    • atrakcyjny system wynagrodzenia wraz podstawą
    • wdrożenie i bezpośrednia pomoc managera w pierwszych miesiącach współpracy
    • wsparcie marketingowe
    • pracę w międzynarodowej instytucji płatniczej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Akcenta CZ."