Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Nest Bank PartnerO firmie

8 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Oława, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami skrzydła

Jako Partner Nest Banku aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu mikroprzedsiębiorstw (do 5 mln zł obrotu rocznego)
  • sprzedaż produktów i usług dedykowanych mikroprzedsiębiorstwom
  • dbałość o realizację bieżących potrzeb klientów oraz dobór oczekiwanego produktu
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku

Oczekujemy:

  • umiejętności budowania długofalowych relacji
  • wysoko rozwiniętych zdolności sprzedażowych
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia wstępne organizowane przez bank
  • intensywny rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • wynagrodzenie 8 - 10 tys. brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji,
klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nest Bank Partner moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nest Bank Partner moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy