Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Biznesowego

AKCENTA CZ a.s.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne nawiązywanie i budowanie trwałych relacji biznesowych,

  • analizowanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych usług i szukanie dla nich najlepszych rozwiązań,

  • profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi transakcji walutowych

  • utrzymywanie najwyższych standardów obsługi i opieka nad portfelem klientów,

  • realizacja zadań zgodnych ze strategią sprzedaży firmy,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako lidera w obsłudze transakcji walutowych w Europie Środkowej.

Nasze wymagania

Warunek absolutnie konieczny: musisz mieć doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem B2B. Powinieneś być aktywnym i kreatywnym w nawiązywaniu relacji biznesowych, ale również mieć umiejętność długofalowego podtrzymywania kontaktu z klientem. Zależy nam, abyś rozumiał jego potrzeby i na nie odpowiadał, będąc fachowym doradcą szukającym najlepszych rozwiązań. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w obszarze bankowości i obsługi klienta detalicznego czy korporacyjnego, choć jeśli je masz, będzie to ważnym Twoim atutem.

Pamiętaj też, że bardzo sobie cenimy:

• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,

• samodzielność i inicjatywę,

• otwartość, komunikatywność,

• profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą.

To oferujemy

  • Przede wszystkim atrakcyjny system wynagrodzeń. Poza podstawowym wynagrodzeniem, masz szansę na solidne premie uzależnione od Twoich wyników sprzedażowych. Preferowaną formą współpracy jest dla nas umowa B2B.

  • Wynagrodzenie 6 500-9 500 zł netto/miesięcznie.

  • Zależy nam na Twoim regularnym rozwoju tak, abyś mógł awansować w ramach struktur sprzedażowych. Z naszej strony oferujemy nie tylko szkolenia produktowe, ale systematyczne wsparcie merytoryczne.

Dlaczego warto dla nas pracować?

  • Jesteśmy największą instytucją płatniczą w Europie Środkowej.

  • Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w świadczeniu usług finansowych. Od 2021 roku należymy do grupy RBI.

  • Obsługujemy ponad 42 tys. klientów na rynkach Czech, Słowacji, Polski, Rumunii, Węgier, Niemiec i Francji.

  • Zajmujemy się wymianą walut, płatnościami międzynarodowymi oraz transakcjami zabezpieczającymi dla małych i dużych firm.

  • Oferujemy indywidualne rozwiązania w zakresie transakcji walutowych, zabezpieczenia przed ryzykiem kursowym oraz wygodne i wolne od ryzyka płatności.

  • Wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług, skuteczność, niezawodność i bezpieczeństwo działania.

Akcenta, instytucja płatnicza dostarczająca unikatowych rozwiązań w zakresie obsługi transakcji

walutowych dla MŚP.

Przewiń do profilu firmy