Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego Orange

Optimo Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych i fotowoltaiki dla klientów biznesowych
  • negocjacje, sprzedaż i przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa
  • monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych
  • lubisz wyzwania sprzedażowe i skutecznie pozyskujesz zaufanie Klientów
  • chcesz się rozwijać
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • masz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa b2b
  • wsparcie finansowe na start
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • premia uzależniona od wyników
  • wsparcie operacyjne doświadczonego managera
  • praca na wskazanej bazie klientów

Jesteśmy zespołem ekspertów sprzedaży usług i rozwiązań wiodącego operatora telekomunikacyjnego – Orange Polska. Do naszego dynamicznego kanału dystrybucji, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientami biznesowymi. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i swoich klientów – dołącz do nas!

Doradca Klienta Biznesowego Orange, Poznań