Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego OTOMOTO

OTOMOTO Parts at OLX GroupO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż określonych grup produktowych OTOMOTO
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Budowanie partnerskich relacji i konsultacje z kluczowymi klientami na wszystkich poziomach organizacji (od handlowca do prezesa)
  • Analiza oraz doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań i podejścia do biznesu
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń u klienta
  • Reprezentowanie firmy w spotkaniach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z handlem częściami zamiennymi do samochodów osobowych
  • Znajomości procesów i narzędzi dotyczących migracji ogłoszeń
  • Umiejętności pracy w grupie oraz podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy w dynamicznym środowisku
  • Gotowości do podróży służbowych w ramach powierzonego regionu sprzedaży

Mile widziane

  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • Znajomość ogólnych zagadnień z zakresu e-commerce
  • Zainteresowanie nowymi technologiami

To oferujemy

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia i premii
  • Umowy o pracę z bogatym pakietem benefitów
  • Pracy w szybko rozwijającej się firmie, która ma wpływ na codzienne życie milionów użytkowników, umożliwiając transakcje typu win-win
  • Swobodnego i nieformalnego środowiska pracy oraz możliwości rozwoju w ramach struktur firmy
  • Niezbędnych narzędzi pracy: komputer, telefon, samochód

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa

OTOMOTO Parts at OLX Group

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

Serwis Otomoto działa od przeszło 10 lat będąc liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Od początku działalności przyświecał nam jasny cel – zadowolenie klienta. Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją tworzą rozwiązania, pomagające naszym Klientom kupować i sprzedawać pojazdy. Priorytetem jest dla nas wzajemne zaufanie, nad czym każdego dnia pracuje zespół OTOMOTO.

Do zespołu OTOMOTO szukamy Doradcy Klienta Bizesnowego, który:

  • Wie, jak planować swoją pracę w oparciu o wskaźniki
  • Posiada zmysł analityczny i potrafi wykorzystywać dane rynkowe
  • Zna rynek części zamiennych
  • Jest osobą kreatywną, ma własne pomysły jak rozwijać kategorie Otomoto
  • Jest osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje

Doradca Klienta Biznesowego OTOMOTO, Kraków