Doradca Klienta Biznesowego

Columbus Energy S.A.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie kluczowych klientów biznesowych w regionie w segmencie przedsiębiorstw (branża produkcyjna, usługowa, logistyczna, handlowa)

  • nawiązywanie relacji z kluczowymi decydentami biznesowymi i kompleksowe prowadzenie procesów sprzedażowych

  • przygotowywanie i przedstawianie ofert nowym klientom biznesowym oraz negocjacje warunków współpracy

  • doradztwo w zakresie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii dla biznesu w tym

  • w szczególności w zakresie fotowoltaiki, elektromobilności, magazynów energii

  • współpracę z działem technicznym oraz działem realizacji przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań OZE dla klientów biznesowych

  • utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi klientów biznesowych

  • monitorowanie działań konkurencji

  • raportowanie działań handlowych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • posiadasz bogate doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta biznesowego

  • dysponujesz szeroką bazą kontaktów biznesowych

  • posiadasz umiejętność kreowania nowych okazji sprzedażowych

  • posiadasz wysoką motywację do działania i orientację na realizację celów sprzedażowych

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań dedykowanych dla klientów biznesowych

  • dysponujesz wysokimi kompetencjami w zakresie planowania i organizacji pracy własnej

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branżach technicznych

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód) oraz materiały reklamowe

  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • kompleksowe szkolenia produktowe

  • możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy

  • po wdrożeniu wsparcie w umawianiu spotkań z klientami

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • niezbędne narzędzia pracy

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje