Doradca Klienta Biznesowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.

Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Account Manager Orange

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach
  • opieka nad obecnymi klientami biznesowymi Orange oraz pozyskiwanie nowych
  • obsługa przekazywanych baz
  • przygotowywanie ofert biznesowych
  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
  • monitorowanie rynku

Jeżeli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B
  • prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej uruchomienia
  • jesteś osobą przedsiębiorczą, odpowiedzialną i uczciwą
  • stawiasz sobie wysokie cele oraz umiesz planować dzień pracy
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • jesteś mobilny

Oferujemy Ci:

  • współpracę z wiarygodnym partnerem w oparciu o umowę subagencyjną
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
  • pomoc finansową na rozwój własnej działalności w początkowym okresie współpracy
  • bazy danych klientów biznesowych
  • wsparcie sprzedażowe oraz techniczne
  • możliwość samodzielnego rozwoju oraz pomoc w budowaniu własnej sieci sprzedaży
  • stały dostęp do szkoleń produktowo – ofertowych
  • elastyczność i swobodę działania

Średnie wynagrodzenie w naszej sieci sprzedaży B2B przekracza kwotę 6.000 złotych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Naszą siłą są ludzie! Dołącz do nas!

Więcej na stronie www.tell.pl

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

bottom