Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Poznań

    Kim jesteśmy?

    Qpony.pl Sp z o.o. to dwie najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce, z których korzysta 2 000 000 użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie.

    Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w kraju. Dostarczając rozwiązania marketingowe wiodącym markom, producentom i sieciom handlowym wspieramy ich sprzedaż i podbijamy rynek reklamy mobilnej.

    W związku z szybkim rozwojem firmy, poszukujemy Doradcy Klienta Biznesowego (Business Managera), którego zadaniem będzie efektywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi.

    Obowiązki:

    • prowadzenie całego procesu sprzedaży od pozyskania klienta poprzez prezentacje oferty, negocjacji warunków kontraktu aż do uruchomienia kampanii reklamowej
    • stały kontakt z obecnymi klientami oraz dbanie o najwyższy standard ich obsługi,
    • pozyskiwanie nowych klientów do współpracy oraz dalszy rozwój współpracy z nimi
    • przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla współpracujących z nami firm we współpracy z działem projektowym, produktowym i marketingowym,
    • budowanie świadomości i pozycji naszej marki na rynku.
    • rozwijanie i zwiększanie sprzedaży na podległym terenie

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym, w środowisku B2B,
    • kreatywności i determinacji w dotarciu do nowych klientów,
    • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
    • zainteresowania rynkiem mobilnym i nowymi technologiami,
    • chęci do rozwoju i nauki o unikalnym produkcie jakim są apllikacje Qpony/Blix
    • samodzielności oraz bardzo dobrej umiejętności organizacji własnej pracy,
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • prawa jazdy kategorii B,
    • uśmiechu na twarzy i pewności siebie.

    Oferujemy:

    • dowolny model zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B) z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym i systemem premiowym,
    • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w równie szybko rozwijającej się organizacji,
    • pracę z wiodącymi markami (z kim już współpracujemy możesz sprawdzić na naszej stronie www.qpony.pl),
    • pakiet benefitów (ubezpieczenie LuxMed, darmowe lekcje angielskiego, kartę Multisport),
    • możliwość uczestnictwa w różnorodnych imprezach integracyjnych,
    • niepowtarzalną atmosferę pracy w branży e-commerce,
    • pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A,

    Dodatkowo korzyści

    ŚNIADANIA FIRMOWE ZDROWE PRZEKĄSKI PRACUJEMY
    NA APPLE
     PROGRAM MULTISPORT UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

    BIUROWIEC KLASY A LEKCJE ANGIELSKIEGO PARKING
    DLA ROWERÓW
     SZKOLENIA
    I KURSY
     OPIEKA MEDYCZNA
    Czekamy na Twoje zgłoszenie!
    Zespół Qpony

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Qpony pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu"

    bottom