Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego (praca zdalna)

Nest Bank S.A.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów dla mikroprzedsiębiorstw oferowanych przez Bank
  • Samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Obsługa i Wsparcie Klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Banku
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta bezpośrednio lub telefonicznie (preferowane doświadczenie w obszarze produktów finansowych lub ubezpieczeniowych)
  • Otwartość na wykonywanie zadań w trybie pracy zdalnej
  • Wysoka motywacja do osiągania celów, proaktywność
  • Odwaga, chęć podejmowania wyzwań
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami
  • Samodzielność, kreatywność pomysłowość w zakresie inicjowania akcji i działań promujących produkty Banku
  • Otwartość na połączenie stabilizacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z dużą dozą samodzielności w zarządzaniu czasem pracy i sposobem realizacji zadań

To oferujemy

  • Pracę w trybie zdalnym oraz narzędzia potrzebne do wykonywania codziennych zadań (telefon, laptop, drukarka, możliwość korzystania z samochodu służbowego)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z comiesięcznym stałym wynagrodzeniem, a do tego jasne i klarowne cele indywidualne, dzięki którym możesz osiągać wysokie prowizje
  • Pracę w rozwijającej się instytucji finansowej z ambitnymi planami na kolejne lata
  • Szkolenie wstępne i szkolenia podnoszące kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe, z zakresu obsługi klienta)
  • Motywujące konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Wspieramy pasje i zaangażowanie naszych pracowników poprzez inicjatywy realizowane w ramach programu FitNest – autorskiego programu bankowego promującego zdrowy tryb życia i pracy
  • Szereg benefitów: opiekę medyczną już po pierwszym miesiącu pracy, opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, dostęp do kafeterii benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • atrakcyjny system prowizyjny

Doradca Klienta Biznesowego (praca zdalna), łódzkie