Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego rynku SME

UPC PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna sprzedaż usług UPC dla klientów biznesowych segmentu SME

  • aktywne poszukiwanie możliwości dotarcia do nowych grup Klientów, nawiązywanie relacji i efektywnym utrzymywaniem pozyskanych Klientów

  • przygotowywanie i składanie ofert oraz monitorowanie procesu podpisywania umów z Klientami

  • analiza rynku pod względem pozyskania potencjalnych Klientów z segmentu SME, a także monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania długotrwałych relacji

  • komunikatywność i dobra dykcja

  • chęć rozwoju w prowadzeniu negocjacji handlowych i przygotowywaniu prezentacji dla klientów

  • doświadczenie w sprzedaży usług bądź obsłudze Klienta będzie to dodatkowy atut

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja

  • możliwość pracy w domu

  • współpracę w oparciu o umowę agencyjną

  • pakiet benefitów (Kartę MultiSport, pakiet usług UPC, prywatną opiekę medyczną)

  • atmosferę sprzyjającą związaniu się z nami na dłużej

  • stałe wsparcie przełożonego w trakcie realizacji zadań

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy