Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Nest Bank S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do nas!

Nest Bank to bank, który pozwala rozwijać skrzydła swoim Klientom oferując im bezpieczne i godne zaufania produkty. Kultywujemy tradycyjne wartości, jednocześnie stawiając na innowacyjność i rozwój.

Poznaj nas bliżej – www.nestbank.pl

Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów dla mikroprzedsiębiorstw i Klientów indywidualnych oferowanych przez Bank,
  • samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • obsługa i wsparcie Klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Banku,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Szukamy osób:

  • odważnych, niebojących się wyzwań,
  • mających doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta bezpośrednio lub telefonicznie (preferowane doświadczenie w obszarze produktów finansowych lub ubezpieczeniowych),
  • wysoko zmotywowanych, nastawionych na osiąganie celów,
  • otwartych, łatwo nawiązujących kontakt z Klientem,
  • samodzielnych, kreatywnych, z pomysłami na akcje i działania promujące Nest Bank,
  • ceniących połączenie stabilizacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z dużą samodzielnością w zarządzaniu czasem pracy i sposobem realizacji zadań.

Od nas otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z comiesięcznym stałym wynagrodzeniem, a do tego jasne i klarowne cele indywidualne, dzięki którym możesz osiągać wysokie prowizje,
  • pracę w rozwijającej się instytucji finansowej z ambitnymi planami na kolejne lata,
  • pracę w przyjaznych i komfortowych oddziałach własnych Banku oraz narzędzia potrzebne do pracy (telefon, laptop, możliwość korzystania z samochodu służbowego),
  • szkolenie wstępne i szkolenia podnoszące kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe, z zakresu obsługi klienta),
  • motywujące konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami (np. wyjazdy zagraniczne),
  • wspieramy pasje i zaangażowanie naszych pracowników poprzez inicjatywy realizowane w ramach programu FitNest – autorskiego programu bankowego promującego zdrowy tryb życia i pracy,
  • szereg benefitów: opiekę medyczną już po pierwszym miesiącu pracy, opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, dostęp do kafeterii benefitów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy