Logo Pracuj.pl

Doradca klienta biznesowego

DREAMCAST SP. Z O.O.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B – to my dostarczymy Ci bazę kontaktów,
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych, długotrwałych relacji z klientami firmy,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • raportowanie aktywności handlowej w oparciu o system CRM.

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętności budowania relacji – to dla nas kluczowa sprawa; z naszymi klientami pracujemy regularnie i długofalowo opierając się na wzajemnym szacunku i zaufaniu,
  • nastawienie na realizację celów,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B – idealnie w obszarze HR,
  • umiejętności planowania i wyznaczania sobie priorytetów, samodzielność,
  • pozytywne nastawienie do pracy i klientów,
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B
  • pracę w pełni zdalną – nie mamy biura, możesz pracować z dowolnego miejsca, które umożliwia Ci realizację zadań,
  • elastyczne godziny pracy – pomagamy Ci zachować balans między życiem prywatnym i zawodowym,
  • samodzielność w działaniu – zapewnimy Ci dużą swobodę: jesteśmy małym zespołem i u nas masz realny wpływ na kształtowanie się firmy – jej produktów i kultury,
  • aktywne podnoszenie kompetencji sprzedażowych – zapewniamy szkolenia,
  • pracę z świetnymi, jakościowymi produktami, które nasi klienci cenią,
  • pełne wsparcie kadry menedżerskiej,
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,
  • niezbędny sprzęt: telefon i laptop.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • telefon i laptop
  • praca w pełni zdalna
  • szkolenia

DREAMCAST SP. Z O.O.

Dreamcast to organizator najważniejszych wydarzeń dla branży HR: Kongresu Kadry (właśnie pracujemy nad 34 edycją!), MeetBenefit, Forum Zdrowie Pracownika. Prowadzimy również działania wydawnicze i badawcze skupione wokół obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Pracujemy z najlepszymi ekspertami tej branży oraz najważniejszymi dostawcami rozwiązań dla HR. Naszą ambicją jest tworzyć efektywne platformy wymiany wiedzy i inspiracji.

Do naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy Doradcy klienta biznesowego.

Doradca klienta biznesowego, Rzeszów