Oferta pracy

Doradca klienta biznesowego

Santander Bank Polska

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji wewnątrz banku i z klientami

  • wsparcie klientów w ich codziennych sukcesach i pomaganie im w bezpieczny sposób rozwijać ich biznes

  • poznawanie i tworzenie nowych struktur finansowania firm

  • efektywne zarządzanie swoim dniem pracy i zadaniami

  • bezpośrednie uczestnictwo w procesie kredytowym

Nasze wymagania

  • partner w rozmowach/negocjacjach dla klienta biznesowego

  • wiedza z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw

  • przeprowadzanie analizy kredytowej i sporządzanie aplikacji kredytowych

  • pozyskiwanie nowych klientów firmowych

  • zainteresowanie różnorodnością modeli biznesowych dla firm

  • ocena aspektów ryzyka prowadzenia biznesu

  • rozmowy z nowymi partnerami biznesowymi

  • opieka nad własnym portfelem biznesowym

  • chęć rozwijania się razem ze swoimi klientami

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje

CZEGO SZUKAMY

DOŚWIADCZENIE

3 do 5 lat doświadczenia zawodowego

WYKSZTAŁCENIE

magister