Doradca Klienta Biznesowego - Sprzedaż usług wynajmu średnioterminowego

Kaizen Fleet Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

  • Lubin
    Lubin, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów Kaizen Fleet Sp. z o.o. Sp. k.
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji
  • Realizacja procesu finansowania i wydania pojazdów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży potwierdzone wynikami (doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane)
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku

Kaizen Fleet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Nasza historia

Korzenie Kaizen Fleet sięgają roku 1979, kiedy to w Lubinie na Dolnym Śląsku powstała firma Dobrygowski Sp. z o.o. Dobrygowski Sp. z o.o. to autoryzowany dealer Toyoty, posiadający 2 salony sprzedaży na Dolnym Śląsku oraz sześciokrotny zdobywca tytułu Dealera Roku. Niesamowite tempo rozwoju salonów Toyota Dobrygowski spowodowało, że Zarząd podjął decyzję o wydzieleniu ze struktury firmy działu flotowego i w 2015 roku powołał do życia spółkę Kaizen Fleet, dając jednocześnie jej pracownikom pełną swobodę działania i realny wpływ na dalszy rozwój spółki. Pod skrzydłami nowego Zarządu spółka rozpoczęła ekspansję, obejmując swoim działaniem całą Polskę. W 2017 roku Zarząd podjąć decyzję o poszerzeniu zakresu działalności o usługę najmu krótkoterminowego i tak w sierpniu pojawiły się w kilku miastach Polski pierwsze oddziały wypożyczalni samochodowej Kaizen Rent. Z końcem 2017 roku wypożyczalnia Kaizen Rent posiada swoje oddziały we wszystkich największych miastach Polski – Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań oraz ambitne plany rozwojowe związane z wyjściem poza granice kraju.

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Doradca Klienta Biznesowego - Sprzedaż usług wynajmu średnioterminowego, Lubin