Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Klienta Biznesowego

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przypisanym portfelem Klientów biznesowych (firmy na uproszczonej księgowości i pełnej do 4 mln przychodów rocznie);

  • Kompleksowa współpraca i zindywidualizowane doradztwo oraz sprzedaż produktów dla firm (w tym również Wspólnoty i AGRO);

  • Aktywne działanie na rzecz wzrostu bazy obsługiwanych Klientów;

  • Zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNP Paribas.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych skierowanych do Klienta firmowego;

  • Znajomość dokumentów księgowych działalności gospodarczej oraz form opodatkowania;

  • Rzetelna postawa wobec Klientów i zespołu;

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;

  • Dynamizm i skuteczność w działaniu;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę bez okresu próbnego w solidnej, międzynarodowej organizacji;

  • Pracę w organizacji, która nie pozwala by pandemia wpłynęła na działanie jej Klientów. Cały czas finansujemy przedsiębiorstwa, by mogły działać bez zakłóceń;

  • Możliwość zaproponowania Klientom wielu produktów, masz z czego wybierać;

  • Rozwijanie się dzięki wiedzy najlepszych ekspertów na rynku;

  • Szansę na rozwój kariery zawodowej i awans;

  • Wsparcie całego zespołu, wspieramy się nawzajem i dzielimy wiedzą;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć oraz wyniku oddziału;

  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;

  • Mobilność – możliwość realizacji spotkań poza oddziałem, do którego jesteś przypisany;

  • Pracę w organizacji, która rozumie zachodzące w świecie zmiany i potrafi tworzyć innowacyjne rozwiązania rynkowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • program wellbeingowy

  • system kafeteryjny

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Bank BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Naszą misją jest tworzenie lepszej przyszłości poprzez dostarczanie nowych usług, rozwiązań i dopasowanych produktów, aby polepszać życie prywatne i zawodowe naszych Klientów oraz wspierać zrównoważony i sprawiedliwy rozwój społeczny.

W naszym Banku każdy pracownik ma możliwość rozwijać swoje zdolności i kompetencje. Takie wartości, jak otwartość, tolerancja, szacunek dla różnorodności, dbanie o bezpieczeństwo i poczucie przynależności każdego pracownika są wpisane w DNA Grupy BNP Paribas.

JESTEŚMY NAJBARDZIEJ ODPOWIEDZIALNYM BANKIEM W POLSCE

Przewiń do profilu firmy