Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta biznesowego

DREAMCAST SP. Z O.O.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B – to my dostarczymy Ci bazę kontaktów,

  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych, długotrwałych relacji z klientami firmy,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • raportowanie aktywności handlowej w oparciu o system CRM.

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętności budowania relacji – to dla nas kluczowa sprawa; z naszymi klientami pracujemy regularnie i długofalowo opierając się na wzajemnym szacunku i zaufaniu,

  • nastawienie na realizację celów,

  • doświadczenie w sprzedaży B2B – idealnie w obszarze HR,

  • umiejętności planowania i wyznaczania sobie priorytetów, samodzielność,

  • pozytywne nastawienie do pracy i klientów,

  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B

  • pracę w pełni zdalną – nie mamy biura, możesz pracować z dowolnego miejsca, które umożliwia Ci realizację zadań,

  • elastyczne godziny pracy – pomagamy Ci zachować balans między życiem prywatnym i zawodowym,

  • samodzielność w działaniu – zapewnimy Ci dużą swobodę: jesteśmy małym zespołem i u nas masz realny wpływ na kształtowanie się firmy – jej produktów i kultury,

  • aktywne podnoszenie kompetencji sprzedażowych – zapewniamy szkolenia,

  • pracę z świetnymi, jakościowymi produktami, które nasi klienci cenią,

  • pełne wsparcie kadry menedżerskiej,

  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,

  • niezbędny sprzęt: telefon i laptop.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • telefon i laptop

  • praca w pełni zdalna

  • szkolenia

Dreamcast to organizator najważniejszych wydarzeń dla branży HR: Kongresu Kadry (właśnie pracujemy nad 34 edycją!), MeetBenefit, Forum Zdrowie Pracownika. Prowadzimy również działania wydawnicze i badawcze skupione wokół obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Pracujemy z najlepszymi ekspertami tej branży oraz najważniejszymi dostawcami rozwiązań dla HR. Naszą ambicją jest tworzyć efektywne platformy wymiany wiedzy i inspiracji.

Do naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy Doradcy klienta biznesowego.

Przewiń do profilu firmy