Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Biznesowego - telefoniczna sprzedaż produktów finansowych

Aforti Exchange S.A.

5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów biznesowych (MSP) i utrzymywanie z nimi dobrych relacji poprzez rozmowy telefoniczne, a w efekcie za osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Zaangażowania i pozytywnego podejścia do pracy,

  • Chęci rozwoju w obszarze sprzedaży,

  • Orientacji na osiąganie wymiernych wyników,

  • Umiejętności interpersonalnych,

  • Dobrej organizacji czasu pracy i pełnej dyspozycyjności w godzinach biznesowych/zawodowych,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej/ branży finansowej

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne – premia miesięczna,

  • Pełen pakiet szkoleń startowych oraz codzienne wsparcie w trakcie pracy

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • Zniżkę na pakiet prywatnej opieki medycznej dla członka rodziny

  • Kartę sport/fitness

  • Pracę w pozytywnym zespole nastawionym na sukces

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się grupie Aforti Holding S.A.

O nas

AFORTI Exchange należy do Aforti Holding S.A. - notowanej na NewConnect, dynamicznie rozwijającej się Grupy Finansowej, której celem jest wyznaczenie nowych standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów osobistych i zarządzania finansami przedsiębiorstw.

AFORTI Exchange S.A. jako Mała Instytucja Płatnicza (MIP) świadczy usługi przekazu pieniężnego i jako taka jest nadzorowana przez KNF.

Aforti Exchange świadczy usługi finansowe dla przedsiębiorstw

w zakresie wymiany walut za pośrednictwem funkcjonalnej platformy on-line.

www.aforti.biz