Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego - Ubezpieczenia

Compagnie Francaise D'assurance Pour le Commerce Exterieur SA Oddział w PolsceO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla klientów biznesowych
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem
  • monitorowanie potrzeb klientów
  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży i potwierdzonych sukcesów handlowych
  • samodzielności i wytrwałości w telefonicznym pozyskiwaniu klientów
  • umiejętności skutecznej negocjacji
  • wykonywania pracy z pełnym zaangażowaniem
  • posiadania czynnego prawa jazdy
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • specjalistyczny rozwój zawodowy
  • atrakcyjny systemem premiowania
  • szkolenia produktowe i poszerzające wiedzę oraz umiejętności sprzedażowe
  • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • bogaty pakiet socjalny (w tym m. in pakiet prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport)
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o profilu finansowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Compagnie Francaise D'assurance Pour le Commerce Exterieur SA Oddział w Polsce

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 66 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 97 krajach), w których ponad 4600 specjalistów świadczy usługi. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności.

Doradca Klienta Biznesowego - Ubezpieczenia, Poznań