Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Biznesowego w obszarze aplikacji mobilnych

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech eLeader, posiadająca wdrożenia w ponad 80 krajach świata, pionier na rynku aplikacji mobilnych, laureat konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner), o swobodnej kulturze organizacyjnej zaprasza do swojego zespołu w Lublinie ambitne i poszukujące wyzwań osoby na stanowisko:

    Doradca Klienta Biznesowego w obszarze
    aplikacji mobilnych
    Miejsce pracy: Lublin

    Kluczowe zadania:

    • sprzedaż oprogramowania na rynek korporacyjny;
    • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz współpraca z Klientami i partnerami biznesowymi;
    • przygotowywanie ofert;
    • negocjowanie umów handlowych;
    • udział w spotkaniach biznesowych, konferencjach, seminariach branżowych;
    • analiza rynku, konkurencji, poszukiwanie potencjalnych szans dla sprzedaży produktów firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w sektorze B2B (minimum 2 lata);
    • wykształcenie wyższe;
    • umiejętności handlowe i negocjacyjne;
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie.;
    • umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina i efektywne zarządzanie własnym czasem;
    • prawo jazdy kat. B;
    • gotowość do podróży służbowych;
    • mile widziana znajomość branży IT.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;
    • elastyczny czas pracy;
    • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;
    • możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych międzynarodowych projektach;
    • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;
    • a także imprezy firmowe.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez eLeader Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. T. Zana 32 A moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU z 2016 r., poz. 922 ze zm.) Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”