Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Biznesowego w Przemyśle Spożywczym

Columbus Energy S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie kluczowych klientów biznesowych z branży produkcji spożywczej w tym w szczególności producentów artykułów spożywczych, napojów, owoców i innych z zakresu przetwórstwa spożywczego
  • nawiązywanie relacji z kluczowymi decydentami biznesowymi w tym segmencie rynku i kompleksowe prowadzenie procesów sprzedażowych
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert nowym klientom biznesowym oraz negocjacje warunków współpracy
  • doradztwo w zakresie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii dla biznesu w tym
  • w szczególności w zakresie fotowoltaiki, elektromobilności, magazynów energii
  • współpracę z działem technicznym oraz działem realizacji przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań OZE dla klientów biznesowych
  • utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi klientów biznesowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • raportowanie działań handlowych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • posiadasz bogate doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta biznesowego z branży branży produkcji spożywczej
  • dysponujesz szeroką bazą kontaktów biznesowych w branży spożywczej
  • posiadasz umiejętność kreowania nowych okazji sprzedażowych
  • posiadasz wysoką motywację do działania i orientację na realizację celów sprzedażowych
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań dedykowanych dla klientów biznesowych
  • dysponujesz wysokimi kompetencjami w zakresie planowania i organizacji pracy własnej
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży w branżach technicznych

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód) oraz materiały reklamowe
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • kompleksowe szkolenia produktowe
  • możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
  • po wdrożeniu wsparcie w umawianiu spotkań z klientami

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • niezbędne narzędzia pracy

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Doradca Klienta Biznesowego w Przemyśle Spożywczym, lubuskie