Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego

innogy Polska S.A.O firmie

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prezentowanie poprzez kontakt telefoniczny rozwiązań produktowych innogy Polska

  • Zarządzanie i rozwój portfela Klientów

  • Udział w kampaniach marketingowych

  • Opracowywanie najlepszych rozwiązań dla Klientów i firmy

  • Dzielenie się pomysłami w zakresie optymalizacji procesów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Świetnie odnajdujesz się w sprzedaży telefonicznej oraz bezpośredniej

  • Praca w handlu sprawia Ci ogromną przyjemność

  • Lubisz przecierać szlaki i nie lubisz utartych schematów

  • Jesteś systematyczny, wytrwały i lubisz dynamiczne środowisko pracy

  • Potrafisz efektywnie organizować pracę własną

  • Motywują Cię osiągane efekty

  • Jesteś otwarty na ludzi i z łatwością budujesz relacje

To oferujemy

  • premię sprzedażową

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • kafeterię benefitów sportowych i kulturalnych

  • opiekę medyczną

  • konkursy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

innogy Polska to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach. Oferujemy szerokie portfolio innowacyjnych produktów i usług oraz angażujemy się w rozwój energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy