Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego

innogy Polska S.A.

Włodarzewska 68

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prezentowanie rozwiązań produktowych innogy Polska podczas bezpośrednich spotkań u Klientów Biznesowych

  • zarządzanie i rozwój portfela Klientów

  • występowanie w roli ambasadora innowacyjnych rozwiązań

  • opracowywanie najlepszych rozwiązania dla Klienta i firmy

  • udział w kampaniach marketingowych

  • dzielenie się pomysłami w zakresie optymalizacji procesów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • świetnie odnajdujesz się w sprzedaży bezpośredniej i aktywnym pozyskiwaniu Klienta

  • masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży

  • świetnie zarządzasz czasem pracy własnej

  • motywują Cię osiągane cele

  • jest otwarty na ludzi i z łatwością budujesz relacje

  • chcesz rozwijać się w innowacyjnej firmie w branży energetycznej

To oferujemy

  • prowizje sprzedażowe

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • kafeterię benefitów sportowych i kulturalnych

  • opiekę medyczną

  • konkursy pracownicze

Etapy rekrutacji
1

krótka rozmowa telefoniczna

2

spotkanie online z Kierownikiem obszaru

innogy Polska to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetycznych w firmach i domach. Oferujemy szerokie portfolio innowacyjnych produktów i usług oraz angażujemy się w rozwój energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy